Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 11.12.2017, 06:47

Сновська гімназія

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Грудень » 11 » Вітаємо
13:04
Вітаємо



Вітаємо

переможців і призерів ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад!

 

 Англійська мова

Мохнюк Марія ( 8 кл.) - І місце

Руденок Марина ( 10 кл.) – І місце

Грязнов Ілля ( 9 кл.)  – І місце

Козлова Олена ( 11 кл.)  – І місце

Межевих Катерина ( 10 кл.) ІІ місце

Мудрицька Юлія ( 9 кл.) ІІ місце

Ребенок Альона ( 9 кл.) ІІ місце

Кайнога Анна ( 8 кл.)  ІІ місце

Математика

Криволап Владислав  ( 8 кл.) – І місце

Кириченко  Катерина ( 10 кл.) – І місце

Чумак Владислав ( 11 кл.) – І місце

Теліман Василь ( 7 кл.) – ІІ місце

Морозов Іван ( 9 кл.) – ІІІ місце

 

Українська мова

Козлова Олена ( 11 кл.) – І місце

Мохнюк Вікторія ( 8 кл.) – ІІ місце

Роговенко Анастасія ( 9 кл.) – ІІІ місце

Межевих  Катерина ( 10 кл.) – ІІІ місце

 

Біологія

Ткаченко Євген ( 9 кл.) – ІІ місце

Харланчук Денис ( 11 кл.) – І місце

 

Історія

Сахута Павло ( 11 кл.) – ІІІ   місце

Савоста Дмитро ( 10 кл.) – ІІ місце

Биховець Олена ( 9 кл.) – ІІ місце

 

Інформатика

Данилов Єгор ( 11 кл.) – І   місце

 

Фізика

Теліман  Василь ( 7 кл.) – І   місце

Луданик Роман  (8 кл.) – ІІ   місце

Биховець Олена ( 9 кл.) – І   місце

Кривенко Валентин ( 10 кл.) – ІІ   місце

Чумак Владислав ( 11 кл.) – І   місце

Ахмедов Еміль ( 11 кл.) – ІІ   місце

 

Трудове навчання

Дмитренко Антон  ( 5 кл.) – ІІ   місце

Єрмоленко Марина (5 кл.) – ІІ   місце

 

Німецька мова

Мохнюк Марія ( 8 кл.) – І   місце

Ребенок Альона ( 9 кл.) – ІІ   місце

Товстиженко Аліна ( 11 кл.) – ІІ   місце

 

Географія

Ткаченко Євген ( 9 кл.) – ІІ   місце

Руденок Марина ( 10 кл.) – ІІ   місце

Сахута Павло ( 11 кл.) – І   місце

 

 

Вітаємо переможців і призерів  ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім..Т.Г.Шевченка

Городнича Тетяна ( 5 кл.) – І місце

Солтинська Оксана (5 кл.) – ІІ місце

Роговенко Анастасія (9 кл.) – І місце

Мохнюк Вікторія (8 кл.) – І місце

Чорна Владислава ( 6кл.) – ІІ місце

Межевих Катерина (10 кл.) – І місце

Козлова Олена ( 11 кл.) – І місце

Переглядів: 282 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
освітній портал ПедПреса Гімназія Вконтакті

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz