Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 05.12.2023, 09:23

Сновський ліцей №3

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кафедра іноземних мов

 

Девіз кафедри:

 

As many languages you know, as many times you are a person


Амельченко Лариса Миколаївна, вчитель англійської мови, учитель-методист
   

Буштрук Олена Іванівна, вчитель англійської мови, вчитель- методист

Зарбі Тетяна Олександрівна, вчитель англійської та німецької мов, старший учитель категорії

Примаченко Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови та літератури, старший вчитель

Данильченко Яна Василівна, вчитель німецької та англійської мов, учитель І категорії

 

У 2020-2021  навчальному році вчителі кафедри працюють над проблемою

«Формування комунікативної компетенції як головної умови орієнтації школярів у сучасному інформаційному просторі за

 допомогою креативних вправ та використанні інноваційних технологій». 

 

Вивчення англійської мови йдеться за підручниками Upstream видавництва Expresspublishing у класах з поглибленним вивченням англійської мови та за підручниками українських авторів О.Карпюк та А.Несвіт у класах універсального профіля

З 5 по 11клас учні філологічного профілю вивчають другу іноземну мову- німецьку

В 10- му класі викладається курс англійської літератури, в 11му класі- курс країнознавства

 

Кожен рік учні гімназії беруть участь у програмі Future Leaders Exchange Program FLEX

 

Що таке Flex?

 

У 2016-2017 навчальному році учениця 10 класу Драга Анастасія, показала високий рівень знань і умінь з англійської мови, подолавши всі етапи цієї програми.

У 2015-2016 навчальному році учениці 9-А класу нашої гімназії Чорна В., Безручко Є., Гориченко Д. пройшли два тури програми FLEX (Future Leaders Exchange Program ) .

Все більшу роль у навчанні іноземних мов відіграють сучасні інформаційні технології, серед яких Інтернет-технології посідають дуже важливе місце. Ми використовуємо Інтернет за наступними напрямками: пошук матеріалів для уроків; організація роботи учнів під час уроку; виконання онлайн-тестів; використання інформаційних Інтернет-ресурсів для науково-дослідних і проектних робіт учнів, робота над проектами, в тому числі міжнародними та національними проектами мережі "i*EARN” (International Education and Resource Network - Міжнародна освітня та ресурсна мережа, в якій вчителі та учні більше 100 країн світу співпрацюють в телекомунікаційних проектах)

Працюючи в міжнародних проектах програми "i*EARN”, учні разом з вчителем спілкуються з учнями з різних куточків світу. Учні 8-А класу (вчитель Буштрук Олена Іванівна) працюють у міжнародному проекті "My Hero". Учні 11класу під керівництвом Буштрук О.І. брали участь у проекті E Twinning "Европейський День мов" (жовтень ,2015), разом з учнями 9 А класу у відеоконференціях з США (жовтень, 2015) та з Ізраелем (грудень, 2015).

Десять років поспіль під керівництвом учителя англійської мови Буштрук Олени Іванівни учні працюють в Міжнародних інтернетпроектах «E-Twinning» та програмі «I*EARN».

В рамках проекту «E-Twinning» учні 9-10 класів разом з учителем взяли участь у І Міжнародному дитячому фестивалі мов, який проходив у Польщі (2013 р.).

Учні класів з поглибленим вивченням іноземної мови брали участь в Україно-Британському проекті «Навчаємося разом» з теми «Музика Великобританії», посіли ІІ місце серед шкіл України та були запрошені до резиденції посла Великобританії в Україні в м. Київ (2014 р.).

Протягом 2015-2016 навчального року групою учнів 9-11 класів проведено дві відео конференції з молоддю США та Ізраїлю, під час яких обговорювалися питання моральних цінностей та людських відносин, учні розповідали про свята та традиції України.

У 2016-2017 навчальному році учні Буштрук О.І. брали участь у міжнародному інтернетпроекті програми «IEARN» (проект «Місця та перспективи», 5а кл.) та спільно з учителем музичного мистецтва Єрмак М.М – у міжнародному інтернетпроекті програми E-Twinning «Midschool Eurovision» (5-11 класи).

В гімназії стало традицією проводити Тижні іноземних мов, під час яких учні беруть участь у різних конкурсах, турнірах, вікторинах англійською та німецькою мовами

 

освітній портал ПедПреса Гімназія Вконтакті

Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz