Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.11.2017, 16:47

Сновська гімназія

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна сторінка

Ласкаво просимо!!!

Гімназія  має давні традиції якісного навчання й виховання учнів.  Тут створено всі умови для всебічного розвитку дитини. Високопрофесійний педколектив, доброзичлива атмосфера, прекрасна матеріально-технічна база, можливості розвитку творчих здібностей забезпечують належний рівень навчання й виховання учнів.

Випускники закладу мають досить високий потенціал для подальшого навчання і працевлаштування.  Щороку учні гімназії стають переможцями і призерами міських та обласних олімпіад, захищають науково-дослідницькі роботи у Малій академії  наук, перемагають у конкурсах художньої творчості, спортивних змаганнях,  турнірах, інтелектуальних іграх.

                                         До 500-річчя Реформації

Протягом вересня-жовтня в гімназії пройшли заходи, присвячені 500-річчю Реформації в Європі.

Учні відвідали святкове дійство, організоване спілкою місцевих церков.

Під час конференції на тему «Що дала Реформація Європі та Україні» старшокласники виступали з доповідями, в яких розкрили вплив ідей Реформації та її наслідки для всіх сфер життя тогочасного суспільства, а саме:

  • Вплив Реформації на розвиток шкільництва
  • Протестантська етика і дух капіталізму. Формування культу праці.
  • Вплив Реформації на становлення науки.
  • Реформація і суспільні трансформації.
  • Реформація і геополітичні ігри.
  • Великі реформатори і мистецтво
  • Реформація – втрачений шанс українців?

Конференція пройшла за активної участі вчителів суспільно-гуманітарної кафедри гімназії.

Круглий стіл для учні 8-9 класів з теми «Видатні діячі Реформації» супроводжувався переглядом уривків з документальних та науково-популярних фільмів та демонстрацією учнівських презентацій.

           

Умови вступу до гімназії

 

 

Список учнів , 

зарахованих до Сновської гімназії на 2017-2018 навчальний рік за результатами конкурсного приймання :

До 1(5)-а класу

1

Гець Денис Сергійович

2

Гребенюк Юлія Сергіївна

3

Дедусь Марія Максимівна

4

Зарбі Андрій Сергійович

5

Іваницька Ілона Андріївна

6

Козлова Тетяна Ігорівна

7

Колесніков Максим Геннадійович

8

Коробко Тимофій Юрійович

9

Литвиненко Роман Костянтинович

10

Луценко Анастасія Миколаївна

11

Малашок Артем Андрійович

12

Мороз Божена Іванівна

13

Мороз Дмитро Сергійович

14

Мундурс Нікіта Юрійович

15

Нагла Дар’я Вікторівна

16

Надточій Анастасія Олександрівна

17

Ніколаєнко Олеся Степанівна

18

П’ятковський Нікіта Ігорович

19

Павленко Поліна Сергіївна

20

Письменна Домініка Олексіївна

21

Плис Роман Андрійович

22

Полосьмак Владислав Сергійович

23

Реута Анастасія Андріївна

24

Семенов Ілля Володимирович

25

Сухобок Мілана Дмитрівна

26

Хоменко Вікторія Артемівна

27

Чуприна Ілля Сергійович

28

Шевченко Альбіна Олександрівна

 

 

До 1(5)-б класу

1

Борисенко Ілля Андрійович

2

Бурчин Андрій Михайлович

3

Грищенко Олександр Віталійович

4

Кислий Кирил Олександрович

5

Коваленко Артем Михайлович

6

Комісаренко Олександр Анатолійович

7

Кривенко Марія Олександрівна

8

Лазарев Тимофій Сергійович

9

Маркуш Володимир Миколайович

10

Михальченко Дарина Миколаївна

11

Овдій Катерина Ігорівна

12

Олійник Артем Михайлович

13

Стукало Даніїл Олександрович

14

Талаш Антон Миколайович

15

Федосієнко Олена Олександрівна

16

Шалихман Станіслав Максимович

 

До 6(10) класу

 

1

Боркун Максим Володимирович

2

Городнича Тетяна Леонідівна

3

Горенок Олександр Вікторович

4

Ковальова Анна Ігорівна

5

Стукало Анна Олександрівна

6

Самойленко Максим Миколайович

7

Семко Дар”я Ігорівна

8

Споднікайло Вероніка Богданівна

9

Товкач Анастасія Дмитрівна

10

Аникієнко Юлія Валеріївна

11

Коваленко Крістіна Михайлівна

12

Куценко Ангеліна Владиславівна

13

Кузьменко Марина Костянтинівна

14

Мятенко Дмитро Васильович

15

Сєдая Аліна Андріївна

16

Реута Євген Андрійович

17

Руснак Маргарита Павлівна

18

Чернівська Аліна В’ячеславівна

 

Відмовлено в зарахуванні до Сновської гімназії на 2017-2018 навчальний рік

Заєць Діані Ігорівні

 

 

 Список учнів,

заяви яких не розглядалися приймальною комісією в зв’язку з відсутністю табелю успішності.

1

Артеменко Данило Максимович

2

Лизогуб Ілля Костянтинович

3

Павленко Вікторія Олександрівна

4

Погорілко Костянтин Олексчандрович

 

 

Голова приймальної комісії: Щербина О.В.

 

Секретар: Чулінда Н.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
освітній портал ПедПреса Гімназія Вконтакті

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz