Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.04.2020, 02:07

Сновська гімназія

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я сьогодні, 12 березня 2020 року.

“Уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня. Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи чи іншого закладу освіти – недостатньо. Важливо, щоб батьки знали, як діяти в ситуації карантину та від чого берегти дітей. Тому така інформація зараз дуже потрібна”, – розповіла заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.

ЩО РОБИТИ: 

  • попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар
  • нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук)
  • попросити дітей утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки
  • просити дітей уникати привітальних обіймів і рукостискань, поки епідеміологічна ситуація не стабілізується
  • посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення
  • важливо уникати місць масового скупчення людей

ДРУГЕ. Симптоми інфекції: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині; у деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт. У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання. 

ЩО РОБИТИ: 

у разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.

ТРЕТЄ. Як правильно поводити себе в умовах поширення вірусу?

  • мити руки щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук
  • під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою, яку потім необхідно викинути; чхати також правильно у згин ліктя
  • не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар, уникати будь-якого тісного контакту з ними
  • не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження

ЧЕТВЕРТЕ. Маски не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина.

П’ЯТЕ. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.

Карантин: Пам'ятка батькам під час карантину » Роздільнянський ...

Виставка творчих робіт учнів у Сновській гімназії

З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь і навичок учнів, сприяння розвитку декоративно-прикладного мистецтва у Сновській гімназії пройшла виставка творчих робіт. У виставці-конкурсі взяли участь учні 5-11 класів. Роботи учасників були різноплановими, виконані в різних техніках. Учні, готуючи поробки, виявили неабияку фантазію, кмітливість та творчість. Роботи, виконані дітьми, вражають своєю щирістю, майстерністю, загадковістю.Кращі роботи будуть направлені для участі в міському етапі дитячої та юнацької художньої творчості.

«Батурин – серце Гетьманщини!»

Історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» - одне з цікавих місць на історичній мапі України, яке люблять відвідувати учні Сновської гімназії. Нині там відбувається ціла низка заходів, присвячених 350-й річниці з дня започаткування гетьманської резиденції у місті Батурині та 380-й річниці від дня народження гетьмана Івана Мазепи.

На запрошення громадської організації «Вогонь Відродження» команда гімназистів взяла участь в історичному квесті «Батурин – серце Гетьманщини!», майданчиком якого стали унікальні пам’ятки заповідника – палац Кирила Розумовського, Цитадель Батуринської фортеці, Гончарівка – заміська резиденція гетьмана Івана Мазепи, Будинок Генерального суду.

В рамках насиченої, цікавої та пізнавальної програми квесту, ми, учні Сновської гімназії, мали можливість позмагатися з командами міст Чернігівської області, отримали почесний диплом, а, головне, багато позитивних емоцій, заряд гарного настрою. Гра дозволила нам глибше пізнати славетну сторінку нашої історії, усвідомити здобутки гетьманів Дем’яна Ігнатовича, Івана Самойловича, Івана Мазепи, Кирила Розумовського, розкрити роль Батурина , як політичного центру Гетьманщини.

Висловлюємо щиру вдячність начальнику управління освіти Сновської ОТГ Коваленко О.І. за підтримку та наданий транспорт, що зробило можливим нашу участь у цікавому заході.

Попереду нас чекають нові мандрівки сторінками незвіданої історії України.

 

 Підготовка до Новорічних свят

Виставка годівничок.

Першу годівничку створили учні 1А класу Репняк Єгор і Козій Анастасія.

Андріївські вечорниці

Стенд творчих робіт до тижня права

Хай плаче свіча , хай палає

23.11 відбулась загально гімназійна Хвилина Пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.

21.11 на загально гімназійній лінійці вшановувалась п’ята річниця Дня пам’яті революції Гідності та Свободи.

Суд честі

22.11 відбулось засідання Суду честі. Порушники дисципліни:Міщенко Ангеліна, Кочерга Анастасія, Драга Владислав, Тютюнник Владислав, Мінченко Аліна (3А), Малашок Артем (2А) отримали попередження від Суду честі;

Стукало Маргарита, Лавринець Анна (4Б) – попередження і запис у щоденник;

Василіцину Олексію, Єфименку Кирилу, Семенову Івану, Сидоренку Євгену (4Б) дається тиждень для виправлення. Ці учні є претендентами на Раду профілактики гімназії.

16.11 відбулось засідання районної ради старшокласників «Пульс» у Центрі дитячої та юнацької творчості. Представниками від гімназії були такі учні: Семко Дар’я (7), Семко Марія (5А), Бригинець Анастасія (5А), Горенок Олександр (7), Товкач Анастасія (7), Коваленко Крістіна (7), Полюшко Олексій (6).

Також в цей день в гімназії проводився конкурс «Міс Осінь» серед 1-4 класів. Результати конкурсу:

І місце - Козій Анастасія (1А), Терещенко Єкатерина (3А) - Міс ОСІНЬ;

ІІ місце - Колодочкина Іванна (4А), Михальченко Дарина (2Б) – Віце Міс ОСІНЬ;

ІІІ місце – Шатрова Валерія (1Б), Сергієнко Юлія (4Б) – Міс Чарівність;

ІV місце – Шевченко Альбіна (2А), Гайдук Валерія (3Б) – Міс Елегантність.

 

Перед осінніми канікулами зусиллями учнів і вчителів була сплетена маскувальна сітка для військових АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни відбулись наступні заходи:

-гра «Ну-мо, козачата» /1-2/

- спортивно-розважальні програми «Козацькому роду нема переводу» /3-4/

-конкурс «Справжній козак» /3-4/

-інформаційно-пізнавальна година «Відродження козацької слави» /5-А-Б/

-зустріч з військовими «Збройні Сили України: мужність і звитяга» /6-7/.

 

14 жовтня козацький рій «Чупрундир» виборов перемогу у міському козацькому квесті.

 

 

 

 

 

 

 

21 вересня - Міжнародний день миру (International Day of Pease)

Тема Міжнародного дня миру в 2018 році - «Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини».

 

З метою розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу та поваги до людей різних національностей 21 вересня 2018 року в навчальному закладі пройшов флеш-моб "Голуб миру", приурочений Міжнародному дню миру. Діти з великим задоволенням та відповідальністю підійшли до виготовлення плакатів із зображенням символу миру.

Заступник директора з виховної роботи Харченко І.М. підготувала й провела загальношкільний квест до Дня миру. Його учасники отримали заряд бадьорості, позитивні емоції, продемонстрували свої знання та вміння, проявили неабияку волю до перемоги і приклад згуртованості.

 

До 75-річчя вигнання нацистів зі Сновщини

Класні керівники разом з учнями підготували й провели уроки пам’яті. У шкільній бібліотеці можна було переглянути виставку літератури «Без права на забуття». Старшокласники взяли участь у акції „Грані добра”,вони відвідали й привітали ветеранів ІІ Світової війни. Учні 2-А, 2-Б класів упорядкували солдатські поховання в лісопарку .

Також гімназисти взяли участь у виставці-конкурсі квіткових композицій до річниці вигнання нацистів зі Сновщини.

Події минулого століття безпосередньо стосуються кожної людини, і самосвідомість у такі моменти є важливою складовою виховання. Ми повинні пам'ятати ті жахливі, жорстокі роки, бо той, хто не знає помилок минулого, обов'язково їх повторить.

Козацький рій «Чупрундир» взяв участь у почесній варті під час перепоховання загиблого солдата років ІІ Світової війни біля історичного музею у селі Єліне, і показав мистецький виступ «Ватра» в партизанському музейному комплексі «Лісоград».

 

 

 

 

 

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя 13 вересня у Сновській гімназії пройшов День здоров'я. Для всіх учнів школи було проведено олімпійський урок, на якому згадали досягнення славетних українців – паралімпійських чемпіонів. У шкільній бібліотеці оформлено книжково-ілюстративну виставку «Олімпійське сузір’я України». На загальношкільній лінійці директор Щербина О.В. побажав усім міцного здоров»я, наполегливості й наснаги, успіхів у досягненні спортивних висот. Після урочистого відкриття всі рушили на стадіон, де відбулися різні змагання: жонглювання м’ячем, влучний кидок, складання мозаїки, в»язка вузлів із закритими очима, транспортування потерпілого та естафета.

Гімназисти продемонстрували спритність, силу духу, приклад згуртованості. Кожен учасник змагань проявив неабияку волю до перемоги і спортивну міць.

 

 

 

 

 

 

 

2 травня в гімназії відбулась зустріч з активістами громадської організації "Сіверська Січ" та спортивного клубу "Анти" Приходько Евгенієм та Мочаним Антоном, які провели практичні заняття з медицини                            та правил поводження зі стрілецькою зброєю.

 

 

 

 

Семінар для відповідальних за підготовку команд до районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

26 січня 2018 року на базі Сновської гімназії відбувся районний семінар для відповідальних за підготовку команд до районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на якому були розглянуті особливості проведення районного етапу гри у 2018 році.

Проводив семінар Зачепа Володимир Васильович, методист методичного кабінету Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.

У роботі семінару взяли участь Миргородський Андрій Петрович, головний спеціаліст Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, заступники директорів шкіл з виховної роботи, учителі фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».

Перед учасниками зібрання виступили гімназисти – переможці шкільного конкурсу патріотичної пісні.

 

 

 

 

 

 

 

З січня 2015 року це наша десята сіточка, найбільша за розміром та сплетена в рекордний термін - за 4 дні! Дуже вдячні гімназистам, що плели її та вчителям - Харченко І. Артеменко І., Єрмак М., Талаш Т., Тищенко О.
Дякуємо Тетяні Приходько за надані матеріали та дівчатам із Жїночої сотні.

 

Шановні випусники!

У зв'язку з різними термінами зимових канікул у вузах України,  гімназія м.Сновськ пропонує започаткувати нову традицію - збирати своїх випусників на зустріч щорічно

в день свята Останнього дзвоника.

 

 

 Гімназисти продовжують допомагати військовим. Протягом грудня-січня дівчата разом з батьками та вчителями в'язали шкарпетки, які відправмли на фронт разом з солодощами

 

та малюнками до дня Святого Миколая та Нового року за старим стилем.

 

 

 

 

 

Святкування Нового року в оновленій гімназії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
освітній портал ПедПреса Гімназія Вконтакті

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz