Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.02.2018, 14:32

Сновська гімназія

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

Семінар для відповідальних за підготовку команд до районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

26 січня 2018 року на базі Сновської гімназії відбувся районний семінар для відповідальних за підготовку команд до районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на якому були розглянуті особливості проведення районного етапу гри у 2018 році.

Проводив семінар Зачепа Володимир Васильович, методист методичного кабінету Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.

У роботі семінару взяли участь Миргородський Андрій Петрович, головний спеціаліст Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, заступники директорів шкіл з виховної роботи, учителі фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».

Перед учасниками зібрання виступили гімназисти – переможці шкільного конкурсу патріотичної пісні.

 

 

 

 

 

 

 

З січня 2015 року це наша десята сіточка, найбільша за розміром та сплетена в рекордний термін - за 4 дні! Дуже вдячні гімназистам, що плели її та вчителям - Харченко І. Артеменко І., Єрмак М., Талаш Т., Тищенко О.
Дякуємо Тетяні Приходько за надані матеріали та дівчатам із Жїночої сотні.

 

Шановні випусники!

У зв'язку з різними термінами зимових канікул у вузах України,  гімназія м.Сновськ пропонує започаткувати нову традицію - збирати своїх випусників на зустріч щорічно

в день свята Останнього дзвоника.

 

 

 Гімназисти продовжують допомагати військовим. Протягом грудня-січня дівчата разом з батьками та вчителями в'язали шкарпетки, які відправмли на фронт разом з солодощами

 

та малюнками до дня Святого Миколая та Нового року за старим стилем.

 

 

 

 

 

Святкування Нового року в оновленій гімназії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завершує роботу пришкільний заклад оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням дітей "Веселка". Цьогоріч його вихованцями стали 50 гімназистів.

В плані роботи табору - екскурсії, спортивні змагання, творчі конкурси, цікаві зустрічі.

 За традицією провели конкурс "Міс та Містер - літо"

Зустрічалися з прикордонниками запросили в гості пожежних -рятувальників плели маскувальну сітку

Попереду - святкова програма закриття табору з врученням подарунків та солодощів, та продовження літнього відпочинку.

Зустріч з волонтером Корпусу Миру.

У Щорській районній гімназії з 30 травня 2016 року працює літня школа для обдарованих та талановитих дітей з іноземних мов на базі пришкільного закладу оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням дітей "Веселка". Метою проведення літньої школи є розвиток здібностей обдарованих учнів гімназії, поглиблення знань і вмінь учасників школи з англійської та німецької мов, оздоровлення та психологічне розвантаження дітей. Під час роботи школи учасники зустрілися з волонтером Корпусу Миру з США Кайлом Колдом.

Діти мали змогу працювати в програмі "Duolingo", яка є зараз однією з найпопулярніших безкоштовних програм у світі для вивчення іноземних мов. Заняття пройшло весело, ефективно, цікаво дітям різних рівнів. Діти здобували мовні навички, непомітно долали мовний бар'єр, удосконалювали свою розмовну англійську, поєднували навчання з відпочинком і ,найголовніше, отримали мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови. 

                                                                                                     

Випускники 2016!

У 2016 році Щорську районну гімназію закінчили 22 учня 7(11) класу. Це 22 найкращих, розумних, творчих, креативних дівчат та хлопців. Вони дружні й згуртовані. Це майбутні фізики й лірики, математики й викладачі іноземних мов, лікарі й інженери. медсестри й фармацевти.

А найголовніше - вони гарні, добрі й порядні люди, закохані в рідне місто й справжні патріоти України.

                                                                        

День здоров'я

12 травня 2016 року на території міського стадіону "Колос" проведено День здоров”я  з метою   широкого впровадження фізичної культури та спорту в щоденний  побут, поліпшення масової фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед учнів гімназії.

 

Діти змагалися з таких видів змагань :

Футбол  /2х5 хв./

Склад команди: 3 хлопці, 2 дівчини

Баскетбол  /2х5 хв./

Склад команди: 3 хлопці, 2 дівчини

Стрибок у довжину з місця

Склад команди: участь приймають всі учні класу

Жонглювання м”ячем

Склад команди: участь приймають всі учні класу

Боулінг

Склад команди: участь приймають всі учні класу

Гол у ворота

Склад команди: участь приймають всі учні класу

Переможцями стали: 1Б, 2А, 3Б, 4А, 5Б, 6.

Рекорд 2016 року з жонглювання м'ячем встановив ГОРЕНОК ДМИТРО - 146 раз.

 

8 травня учні 2-х класів гімназії відвідали в місті Чернігові виставку "Українська Друга світова", прослухали лекцію представника Чернігівського інституту національної пам'яті про Корюківську трагедію.

Решту часу присвятили відпочинку на території розважального центру "Hollywud".

До Дня Пам’яті та Примирення, присвяченого пам’яті жертв ІІ Світової війни, були проведені традиційні заходи:

04-06.05 - Акція «Грані добра» /допомога ветеранам ІІ Світової війни/ (4-6 класи).

               –Упорядкування солдатських поховань у лісопарку (2А, 2Б класи).

06.05 - Операція «З добримранком, ветеране!» /привітанняветеранівзі Святом Перемоги/ (4-7 класи).

- Фестиваль пісень про війну /1-6 класи/.

06.05  - почесна Вахта Пам’яті учнів гімназії біля Пам’ятної дошки (рій Чупрундир).

– почесна Вахта Пам’яті учнів гімназії біля пам’ятника загиблим воїнам у місцевому парку (4-5 класи), виготовлення гірлянди.

– участь у святковій ході до братської могили розстріляних мешканців Щорсівщини у міському лісопарку /4-7 класи/.

 

 

 

22 квітнявідбуласяфінальнапрограма конкурсу «Гімназист року».

На святі директор гімназії Щербина О.В. привітав учнів (вручив грамоти, листи-подяки батькам), які протягом навчального року особливо відзначилися своїми досягненнями, щедро ділилися своїми талантами, яскраво проявили себе в різних сферах загальногімназійного життя.

Переможцямиконкурсу стали:

                                          «Гімназист року» - Куліковська Єлизавета, 7клас

«Інтелектуал року» - Мохнюк Вікторія,  7 клас

 «Талант року»включав в себе такіномінації:

«Лідер року» - Кожанова Анна,  7 клас

«Умілі руки» - Тесленко Аліна, 5Б клас

 «Художник року» - Матейкович Анна, 5Б клас

«Актор року» - Воробей Роман, 6 клас

        «Декламатор року» - Братерська Катерина, 5А клас

«Спортсмен року» – Паїн Роман, 6 клас

 

Вітаємо!

Команда щорської районої гімназії "Чупрундир" стала переможцем районних змагань І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сркіл" ("Джура").

 

 

 

             

 

 

Патріотизм – нагальна потреба України

На сучасному етапі розвитку українського суспільства проблема патріотичного виховання є надзвичайно актуальною. Завдання школи та обов’язок педагогів – виростити дітей справжніми громадянами та патріотами з почуттям особистої відповідальності.

         Приємно усвідомлювати той факт, що наші діти не обтяжені комуністичним минулим, перед ними не постає питання, яка країна є їхньою батьківщиною. Вони безпосередні й щирі у проявах своїх почуттів і найбільш за все прагнуть миру. Саме вони, наші учні, стали ініціаторами започаткування волонтерського руху два роки тому, коли почались військові дії на сході, й постійно заохочують нас, дорослих, до участі у різноманітних акціях. Ми  допомагаємо бійцям АТО, дітям-переселенцям із дитячого будинку в Новому Айдарі, беремо активну участь у військово-патріотичній грі «Джура», різноманітних конкурсах, проводимо флешмоби.

У другому семестрі  навчального року були започатковані дві нові традиції: кожний робочий тиждень розпочинаємо виконанням Державного Гімну України на загальногімназійній лінійці, а завершуємо тиждень Днем етностилю та національної символіки.

 

Саме у п’ятницю   вся гімназія майорить різнобарвними візерунками української вишивки, яскравими квітами віночків, синьо-жовтими намистами, браслетами, хустинками. Ще донедавна  вишиванки можна було побачити хіба на артистах, а сьогодні -  це трендовий одяг для будь-якого віку. Й під час урочистих заходів у гімназії з кожним разом більшає кількість дітей, що вдягаються у вишиванки, адже вишиванка – це  своєрідний код української нації.

Педагогічну позицію нашого колективу характеризують повага до кожної дитини як до особистості, віра у здатність учнів працювати серйозно, захоплено, творчо, тому постійно заохочуємо своїх вихованців до участі в конкурсах національно-патріотичного спрямування. Так нещодавно на сцені Палацу дитячої та юнацької творчості  відбувся обласний конкурс по відродженню національних традицій «А я просто українка». Учениця 11 класу гімназії Куліковська Єлизавета, переможниця районного конкурсу, на обласній сцені продемонструвала не тільки вроду, а й свої різноманітні захоплення в таких етапах конкурсу: «Берегиня роду» (фрагмент обряду колядування), «Українська кухня» (домашні млинці з суницями та сметаною), «Майстриня» (вироби з паперопластики, квілінгу), «Талант» (хореографічний номер «З бабусиної скрині») .

Усі дівчата, а їх було одинадцять, отримали подарунки, море оплесків та привітань. Єлизавета потрапила у почесну п’ятірку найсильніших і отримала диплом в номінації «Берегиня».  

Проведення таких заходів демонструє, що вихованці гімназії  разом зі своїми педагогами та батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Вітаємо!

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІ етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН, обласних конкурсів.

Мохнюк Вікторія (11 кл.)

Диплом ІІ ступеня з української мови та літератури

(вчитель Чулінда Н.В.)

Драга Анастасія (9а кл.)

Диплом ІІІ ступеня з англійської мови

( вчитель Амельченко Л.М.)

Гориченко Дарина ( 9а кл.)

Диплом ІІІ ступеня МАН

(вчитель Мудрицька О.М.)

Матейкович Анна (9б кл.)

ІІ місце в обласному етапі конкурсу "Stop СНІД"

( соціальний педагог Загуменна В.О.)

                                                                                                                                                    

   19 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні учні Щорської районної гімназії зібралися на лінійку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців вокального конкурсу

"Голос гімназії" !

Гран-прі - Крот Крістіна

І місце серед 1-2 кл. - Пшенична Дарина

І місце серед 3-4 кл. - Товкач Анастасія

ІІ місце /1-2 кл./ - Пузік Даріна, Щербань Артем

ІІ місце /3-4 кл./ - Моцар Ельвіра

ІІІ місце /1-2 кл./ - Царенко Марія

Грамоти учасницям: Ткачук Юлії, Михаленко Марії, Довгаль Дар'ї.                                            

                                

 

 

Відбулося чергове засідання кафедри класних керівників на тему 

"Психологічна компетентність класних керівників у прийомах роботи з дітьми девіантної поведінки" за участю соціального педагога Загуменної В.О.

 

 

Перший етап конкурсу-захисту

У Щорській районній гімназії створена система організації та розвитку роботи з обдарованими учнями. Важлива ланка в цьому процесі - науково-дослідницька діяльність старшокласників. Вона спрямована на розвиток особистості, на створення умов для саиорозвитку та самореалізації вихованців через вільний вибір змісту і способів діяльності.

 

17 лютого 2016 року в гімназії відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України.

Хвиля безпечного Інтернету

 

На підтримку Всеукраїнської акції "Хвиля безпечного Інтернету - 2016" у рамках Всеукраїнського дня безпечного Інтернету в Щорській районній гімназії  з учняти 3 (7) класів проведено тренінг "Критичне оцінювання ресурсів інтернету". Метою проведення заходу є зменшення негативного впливу нгебажаної інформаційної продукції, шляхом підвищення обіцзнаності учнів.

Подарунки для дітей з інтернатів

 

В останній день старого року, Святий Миколай в особі координатора «Самооборони Майдану» по Городнянському району Олександра Хомазюка, передав до Городнянської школи-інтернату для дітей сиріт, здоровезного ящика з іграшками!

Зібрали іграшки - діти Щорської гімназії!

На жаль (чи на щастя...) дітей під Новий Рік в школі, залишилось тільки двоє. Всіх інші роз’їхались святкувати по домівках. У хороші, чи не зовсім - та все-ж сім'ї...

 

Але одразу після свят,тут знов закипить життя. Дітей буде знов багато. 

А дивлячись, як реагували на іграшки маленькі Рома та 

Карина, потрапили ми точно куди слід! Хай щастить!
 

Іншу половину зібраних Щорськими школярами іграшок та книг «Самооборона» відправила до інтернату розташованого в зоні АТО в м. Айдар. Чекайте на наступний фото звіт. У ролі святого Миколая виступили самооборонівці: Олег Хасенко (м. Щорс), Олександр Ясенчук (Черніігів), Олександр Хомазюк (м. Городня).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів
Друзі сайту
освітній портал ПедПреса Гімназія Вконтакті

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz