Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 08.12.2023, 17:30

Сновський ліцей №3

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база

Сновська гімназія розпочала свою роботу 1 вересня 2002 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 – найстарішого навчального закладу району (заснований у 1894 році).

Площа садиби становить 1790 м2. На цій території знаходиться кілька будівель. Основне приміщення – це двоповерхова цегляна споруда (побудована у 1928 році, у 1990 добудовано 8 класних кімнат), в якій розміщено 26 класних кімнат, включаючи навчальні кабінети, лабораторії, два комп’ютерні класи, хореографічну студію, методичний кабінет. У гімназії є бібліотека, невелика спортивна зала..

 Шкільне подвір’я оздоблене квітниками. На подвір’ї розташовані навчальні майстерні з обслуговуючої праці і трудового навчання (по дереву та металу), тренажерний зал, кабінет завідувача господарством, медичний кабінет. На території гімназії знаходяться 2 спортивні майданчики: для занять фізичною культурою та уроків з иредмету «Захист Вітчизни». Є газовата твердопаливна котельні, складські приміщення. Збудовано внутрішній туалет. 

 В гімназії налічується 56 комп'ютерів, з яких до Інтернету підключено 27, два інтерактивних комплекси. Комп’ютерами забезпечені робочі місця директора, заступників директора, бібліотекаря, методичний кабінет гімназії. У 2016 придбано обладнання для лінгвістичного кабінету.

 В наявності копіювальна техніка. Все обладнання використовується для навчання педагогів основам інформаційно-комунікаційних технологій, для підготовки і проведення уроків, факультативних занять, позакласних заходів, оформлення стендів, документації гімназії. 

У 2017 році за рахунок коштів освітньої субвенції (860 000 грн.) для Сновської гімназії придбано обладнання для кабінетів хімії, інформатики, географії, біології, математики, повністю оснащено сучасним обладнанням кабінет фізики. Також у цьому році за рахунок коштів субвенції на формування інфраструктури Сновської ОТГ (більше шести міліонів гривень) відновлено пошкоджену внаслідок пожежі частину приміщення гімназії.

   В закладі відсутні умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами. 

      

 

 

Методичний кабінет

 

 

 

Кабінет німецької мови 

   

Кабінет біології

 

Кабінет іноземних мов

 

Кабінет інформатики

 

 

Кабінет історії

Кабінет математики

Кабінет музики

Кабінет фізики

Кабінет хімії

Кабінет географії

 

  

освітній портал ПедПреса Гімназія Вконтакті

Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz