Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.02.2024, 04:59

Сновський ліцей №3

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Протидія COVID-19

Сновська  гімназія

 

Витяг з наказу

28.08.2020                                                                            №60 а/г

 

Про  організацію роботи гімназії

в умовах карантину  в 2020-2021

 навчальному році

 

Відповідно  до ст..40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання п.17 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19», спричиненої короновірусом SARS-CoV-2», пропозицій викладених в листі МОНУ від 29.07.2020 року №1/9-406 « Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та до опалювального сезону в умовах адаптивного карантину», рекомендацій щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році, викладених в додатку до листа МОНУ від 05.08.2020 року №1/9-420 «Щодо роботи закладів загальної середньої  освіти у 2020-2021 навчальному році», Постанови головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19), рекомендацій МОНУ викладених у листі від 28.08.2020 року №1/9-490 «Щодо створення  безпечних умов організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році» та з метою забезпечення умов організації освітнього процесу збереження  життя  і здоров’я учнів та працівників гімназії, на основі рішення педагогічної ради від 28.08.2020 року протокол №11 «Про тимчасовий порядок організації освітнього процесу в гімназії в період карантину в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби COVID-19»

 

НАКАЗУЮ:

 

5.Відповідальним за щоденний  контроль за виконанням вказаних в даному наказі протиепідемічних  заходів та респіраторної гігієни призначити медичну сестру гімназії Шевченко Т.В.

 

6.Забезпечити допуск на роботу працівників гімназії тільки за умови використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) після проведення термометрії безконтактним термометром

(Щоденно, Шевченко Т.В.)

 

7.Не допускати до роботи працівників гімназії з підвищеною  температурою тіла понад 37,20С або ознаками гострої респіраторного захворювання (ГРЗ) та направити його до медичного закладу .

Невідкладно  повідомляти про такі випадки директора гімназії або чергового адміністратора.

      (Постійно. Шевченко Т.В.)

 

8.При появі підвищеної температури тіла понад 37,20С або ознак ГРЗ вдома педагогічні працівники зобов’язані повідомити заступників директора з навчально-виховної роботи, технічні працівники  завідуючого господарством та не виходити на роботу, одночасно звернутися за медичною допомогою.

   (В разі необхідності. Всі працівники гімназії)

 

10.Забезпечити щоденний збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі урни з кришками та поліетиленовими пакетами  з подальшою їх утилізацією.

 

12.Забезпечити необхідні  умови для дотримання в гімназії правил особистої гігієни (умови для миття рук, мило рідке, електросушарки для рук, антисептичні засоби для обробки рук тощо)

(Постійно, Овдій Т.І.)

 

13.Обмежити до мінімуму проведення масових заходів в приміщенні гімназії, крім заходів необхідних для функціонування закладу (педради, засідання атестаційної комісії тощо).                                                                                (Постійно, дирекція)

 

14.Забезпечити  кімнату медичної сестри необхідними засобами та обладнанням (безконтактний термометр, дезінфікуючими в т.ч. антисептичними засобами для обробки рук, засобами індивідуального захисту та гігієни).                                                                

                                                                                      (До 01.09.2020 року, Овдій Т.І.)

 

 

16.В приміщенні гімназії розмістити та поновити інформаційний матеріал про необхідність дотримання особистої гігієни, етикет кашлю, правильне миття рук тощо.                                                                (До 01.09.2020 року. Шевченко Т.В)

 

17.Розробити маршрути руху учнів та працівників по гімназії з урахуванням 2-х входів до приміщення, передбачивши вхід для працівників гімназії та учнів 2а, 4а, 7,3а,4б 3б класів через центральний вхід, а 1б, 2б,  5а, 5б, 6а, 6б, 1а через вхід з подвір’я гімназії.

              (До 01.09.2020 р., Щербина О.В.)

 

18.Вхід до гімназії, пересування приміщенням (крім проведення навчальних  занять) дозволяється тільки з використанням захисних масок

(Постійно. Дирекція, чергові вчителі).

 

19.Забезпечити інформування батьків про правила організації освітнього процесу, відвідування гімназії в умовах карантину:

-за допомогою будь яких засобів зв’язку

     (до 05.09.2020 р., кл.керівники)

-розмістити витяг з даного наказу на веб-сайті гімназії

                                  (до 05.09.2020 р., Весела М.М.)

20.Заборонити допуск до гімназії сторонніх осіб, батьків або супроводжуючих осіб.                                (На весь період карантину. Дирекція гімназії, Овдій Т.І.)

 

21.Спілкування педагогічних працівників із батьками здійснювати переважно дистанційно за допомогою телефону або іншого засобу зв’язку.

                                                 (на період карантину)

22.Перед початком уроку  проводити опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

(Щоденно. Вчителі)

 

23.В разі виявлення ознак ГРЗ учні повинні одягнути маску, вчитель викликає медичну сестру, яка ізолює дитину в медичний кабінет, інформує батьків (або їх законних представників) і приймається узгоджене рішення щодо направлення до лікарні.

Приміщення, де перебувала дитина провітрюється, всі висококонтактні поверхні (дверні ручки, стільці, столи, підвіконня  тощо) дезінфікуються.

   (При потребі. Шевченко Т.В., Овдій Т.О.)

 

24.Забезпечити при вході в приміщення гімназії місця для обробки рук антисептичними засобами.                                                    (Постійно.  Овдій Т.І.)

 

25.Заборонити перехід учнів з одного класу (кабінету) до іншого крім переходу до кабінетів інформатики, навчальних майстерень, спортивного залу, (майданчика), при проведенні лабораторних робіт в кабінетах хімії, біології, фізики, естетики.

(Постійно. Дирекція, вчителі-предметники)

 

26.З метою мінімізації контактів учасників навчального процесу використати  розмітку на підлозі коридорів та міжповерхових сходах для організації 2-х стороннього руху.                                                       (До 01.09.2020 р., Овдій Т.І.)

 

28.Забезпечити в туалетних кімната наявність рідкого мила та роботу електросушарок для рук.                                                 (Постійно. Овдій   Т.І.)

 

29.Після завершення занять у кінці робочого дня проводити очищення і дезінфекцію висококонтактних поверхонь (дверні ручки, стільці, столи, підвіконня  тощо)                                                                     (Постійно. Овдій Т.І.)

 

30.Після кожного заняття проводити провітрювання класів (кабінетів), а під час уроків – коридорів не менше 10 хвилин.

(Щоденно. Класні керівники, зав кабінетами, Овдій Т.І.)

31.На час карантину демонтувати питні фонтанчики. Питний режим забезпечується за допомогою індивідуальних ємностей для рідини.

(До 01.09.2020, Овдій Т.І.)

 

32.Перевезення  учнів  до місць навчання та  місць харчування і в зворотньому напрямку здійснювати в межах місць для сидіння. Вхід до салону автобуса і знаходження в автобусі – тільки в захисних масках.

        (Постійно. Куценко О.Л., супроводжуючі вчителі)

 

33.Перед прийомом їжі забезпечити обов’язкове миття рук.

(Постійно, супроводжуючі вчителі )

 

Директор гімназії:                                  О.В.Щербина

 

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. 

 

ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.

ЩО РОБИТИ: 

  • попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар
  • нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук)
  • попросити дітей утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки
  • просити дітей уникати привітальних обіймів і рукостискань, поки епідеміологічна ситуація не стабілізується
  • посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення
  • важливо уникати місць масового скупчення людей

ДРУГЕ. Симптоми інфекції: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині; у деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт. У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання. 

ЩО РОБИТИ: 

у разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.

ТРЕТЄ. Як правильно поводити себе в умовах поширення вірусу?

  • мити руки щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук
  • під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою, яку потім необхідно викинути; чхати також правильно у згин ліктя
  • не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар, уникати будь-якого тісного контакту з ними
  • не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження

ЧЕТВЕРТЕ. Маски не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина.

П’ЯТЕ. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.

освітній портал ПедПреса Гімназія Вконтакті

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz